

3 718 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ПЕРЕДПОКОЮ ПАЛЕРМО СОКМЕ
Комод 1Д1Ш Катанія Сокме - це один з елементів модульного передпокою Палермо від української компанії Сокме. Комод виготовлено з якісного ламінованого ДСП, фасади - з МДФ. Вузький високий комод 1Д1Ш, що містить одне відділення та висувну шухляду на телескопічних направляючих, з легкістю поміститься у невеликому передпокої або спальні чи дитячій кімнаті. Дизайн комоду у стилі модерн має родзинку у вигляді асиметричного оздоблення - з одного боку колір корпусу "дуб вікінг", з іншого колір фасаду - білий.
Комод 1Д1Ш Палермо є одним з елементів модульного передпокою Палермо, що складається з вішака, дзеркала, шафи та тумби для взуття. Всі меблеві елементи передпокою представлено на нашому сайті, тому Ви з легкістю зможете скомбінувати або весь передпокій, або обрати необхідні меблі.
Передпокій Палермо від української фабрики Сокме - це стильний передпокій у модерновому білому кольорі з цікавим оздобленням на фасадах у вигляді горизонтальних ліній. Обрамлення меблів контрасним кольором "дуб вікінг" та асиметричне забарвлення корпусу комода і шафи надають меблям справжньої оригінальності. Вибір на користь передпокою Палермо - це вишукана стильність Вашого інтер'єр!
Габаритні розміри комоду:
Матеріал:
Колір: білий/дуб вікінг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество дверок | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Цоколь |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 105.4 см |
| Глубина комода | 36.8 см |
| Ширина комода | 64.2 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |