

2 106 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ПЕРЕДПОКОЮ ПАЛЕРМО СОКМЕ
Тумба 1Д Палермо Сокме - це один з елементів модульного передпокою Палермо від української компанії Сокме. Однодверна тумба у стилі модерн оригінального забарвлення, що поєднує білий фасад з прямими лініями з корпусом кольору "дуб вікінг". Це надає моделі чіткості, окресленості та стильності. Тумба 1Д виготовлено з ламінованого ДСП, фасади - з якісного стійкого МДФ.
Тумба 1Д Палермо є одним з елементів модульного передпокою Палермо, що складається з вішака, дзеркала, шафи та комода. Всі меблеві елементи передпокою представлено на нашому сайті, тому Ви з легкістю зможете скомбінувати або весь передпокій, або обрати необхідні меблі.
Передпокій Палермо від української фабрики Сокме - це стильний передпокій у модерновому білому кольорі з цікавим оздобленням на фасадах у вигляді горизонтальних ліній. Обрамлення меблів контрасним кольором "дуб вікінг" та асиметричне забарвлення корпусу комода і шафи надають меблям справжньої оригінальності. Вибір на користь передпокою Палермо - це вишукана стильність Вашого інтер'єр!
Матеріал виготовлення:
Колір: білий/дуб вікінг
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество полок (отделений) для обуви | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 445 мм |
| Глубина | 368 мм |
| Ширина | 802 мм |
| Комплектация | |
| Дверка | 1 шт |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |