






33 000 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ DAST (FAST) PERFECT HOME
Шафа Dast (Fast) 4D/220 - чотиридверна шафа із дзеркалом, елемент модульної системи Dast (Fast) польського виробника Perfect Home. Корпус та фасад шафи виготовлені з ламінованої ДСП із кромкою ABS. Меблі колекції Dast (Fast) мають систему відкривання push-to-open. Представлений у бежевому кольорі. Шафа чотиридверна з дзеркалом, всередині шафи два відділення з полицями та одне відділення з двома штангами.
Додатково можна придбати підсвічування для шафи.
Модульна спальня Dast (Fast) Perfect Home характеризується легкістю та елегантністю, системою без ручок та ніжною бежевою гамою. Містка шафа з великим дзеркалом, практична комод з чорними металевими ніжками, функціональне зручне ліжко з декоративним узголів'ям і тумбочками - це комплект меблів, створений для тих, хто цінує сучасні форми і спокійні кольори в розкішному виконанні.
Характеристики шафи:
Матеріал виготовлення шафи:
Колір:
Габаритні розміри шафи:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Количество зеркал | 1 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 2231 мм |
| Глубина шкафа | 554 мм |
| Высота шкафа | 2100 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Полки для белья | 8 |
| Антресоль | Нет |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |