







42 600 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ DAST (FAST) PERFECT HOME
Спальний гарнітур Dast (Fast) прикрасить будь-яку квартиру або приватну оселю, даруючи атмосферу спокою та комфорту своїм власникам.
Модульна спальня Dast (Fast) Perfect Home характеризується легкістю та елегантністю, системою без ручок та ніжною бежевою гамою. Практична комод з чорними металевими ніжками, функціональне зручне ліжко з декоративним узголів'ям і тумбочками - це комплект меблів, створений для тих, хто цінує сучасні форми і спокійні кольори в розкішному виконанні.
Додатково можна придбати LED підсвічування для комода або ліжка.
До складу спальні входять наступні елементи (ШxГxВ):
Матеріал виготовлення:
Колір:
Матрац у комплект не входить, купується окремо.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Тип комплекта | модульный |
| Количество предметов | 2 |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый |
| Состояние | Новое |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Комод | 1 шт |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 210 см |
| Ширина кровати | 256.4 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 104.4 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 137 см |
| Глубина комода | 39.5 см |
| Высота комода | 81.4 см |
| Комплектация кровати | |
| Матрас | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Подъемный механизм | без підйомного механізму |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |