






12 600 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ARKO (MARKO) PERFECT HOME БІЛИЙ ГЛЯНЕЦЬ/ДУБ ГРАНДСОН
Комод 1D4S/138 - елемент модульної системи Arco (Marco) польського виробника Perfect Home. Корпус та фасад комоду виконані з ламінованої ДСП із кромкою ABS. Меблі колекції Arco (Marco) мають систему відкривання push-to-open. Комод має 1 закрите відділення та 4 висувні шухляди для зберігання речей, з роликовими напрямними.
Оригінальна колекція Arco (Marco) зробить вашу спальню сучасною та стильною. Фасади у білому глянці, доповнений контрастними акцентами натурального дерева. Мінімалістичний стиль знайде своє застосування у багатьох приміщеннях. Колекція, розроблена з урахуванням вимог користувачів - практична і функціональна.
Характеристики:
Матеріал виготовлення комоду:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 1 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Тип опор | Цоколь |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый глянец |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 138.2 см |
| Глубина комода | 40 см |
| Высота комода | 90.5 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Плавное закрывание дверок | Да |