



20 600 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ARKO (MARKO) PERFECT HOME БІЛИЙ ГЛЯНЕЦЬ/ДУБ ГРАНДСОН
Ліжко двоспальне Arco (Marco) з м'яким узголів'ям - елемент модульної системи Arco (Marco) польського виробника Perfect Home. Каркас ліжка виконаний з ламінованої ДСП, що надає довговічності та міцності меблям. Колірне рішення представленої моделі – Білий глянець та Дуб грандсон. Ліжко з м'яким узголів'ям буде гарним доповненням спальні. Комплектується основою під матрац з ламелями.
Матрац у комплект не входить, купується окремо.
Оригінальна колекція Arco (Marco) зробить вашу спальню сучасною та стильною. Фасади у білому глянці, доповнений контрастними акцентами натурального дерева. Мінімалістичний стиль знайде своє застосування у багатьох приміщеннях. Колекція, розроблена з урахуванням вимог користувачів - практична і функціональна.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри спального місця:
Габаритні розміри ліжка:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет | Белый |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 160х200 |
| Основание | Ламели |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 210.4 см |
| Ширина кровати | 164.4 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 104.5 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |