




10 800 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ARKO (MARKO) PERFECT HOME БІЛИЙ ГЛЯНЕЦЬ/ДУБ ГРАНДСОН
Тумби приліжкові з LED – елементи модульної системи Arco (Marco) польського виробника Perfect Home. Тумби мають 2 висувні шухляди з роликовими напрямними та LED підсвічування. Корпус та фасад тумб виготовлені з ламінованої ДСП із кромкою ABS у кольоровому варіанті Білий глянець та Дуб грандсон. Меблі колекції Arco (Marco) мають систему відкривання push-to-open.
Оригінальна колекція Arco (Marco) зробить вашу спальню сучасною та стильною. Фасади у білому глянці, доповнений контрастними акцентами натурального дерева. Мінімалістичний стиль знайде своє застосування у багатьох приміщеннях. Колекція, розроблена з урахуванням вимог користувачів - практична і функціональна.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри тумби:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 60 см |
| Глубина тумбы | 46 см |
| Высота тумбы | 102 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Наличие декоративной подсветки | Да |