







33 700 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ARKO (MARKO) PERFECT HOME БІЛИЙ ГЛЯНЕЦЬ/ДУБ ГРАНДСОН
Шафа Arco (Marco) 4D2S/220 - чотиридверна шафа із дзеркалом, елемент модульної системи Arco (Marco) польського виробника Perfect Home. Корпус та фасад шафи виготовлені з ламінованої ДСП із кромкою ABS. Меблі колекції Arco (Marco) мають систему відкривання push-to-open. Шафа чотиридверна з дзеркалами та двома висувними шухлядами з роликовими напрямними, всередині шафи два відділення з полицями та одне відділення зі штангою.
Додатково можна придбати підсвічування для шафи.
Оригінальна колекція Arco (Marco) зробить вашу спальню сучасною та стильною. Фасади у білому глянці, доповнений контрастними акцентами натурального дерева. Мінімалістичний стиль знайде своє застосування у багатьох приміщеннях. Колекція, розроблена з урахуванням вимог користувачів - практична і функціональна.
Характеристики шафи:
Матеріал виготовлення шафи:
Колір:
Габаритні розміри шафи:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 2 шт |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Количество зеркал | 2 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 2200 мм |
| Глубина шкафа | 540 мм |
| Высота шкафа | 2024 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Полки для белья | 8 |
| Антресоль | Нет |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Плавное закрывание дверок | Да |