


1 956 ₴
М'який стілець F-1 від українського виробника Fly - це стильний стілець сучасної конструкції. Ортопедичне сидіння з невеликим заглибленням та приємна на дотик велюрова тканина, якою оббитий стілець забезпечують комфортне сидіння. Міцні металеві ніжки забезпечать стійкість та значне навантаження стільця.
Стілець F-1 - це чудове рішення не тільки для дому, а також для кафе, барів, салонів чи офісів. Елегантний дизайн стільця стане справжньою прикрасою інтер'єру, а широкий вибір кольорової гами в якій представлено стілець дозволить підібрати найкращу модель для Вашого простору.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fly |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Светло-серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 910 мм |
| Глубина | 520 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Велюр |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Спинка | гнутая фанера |