


3 000 ₴
М'який стілець F-5 від українського виробника Fly - це стильний стілець сучасної конструкції з підвищеною комфортністю. Ортопедичне сидіння з невеликим заглибленням, широка комфортна спинка та зносостійка тканина рогожка, якою оббитий стілець забезпечують комфортне сидіння. Міцні металеві ніжки забезпечать стійкість та значне навантаження стільця. Особливістю моделі F-5 є прострочення тканниної оббивки стильними квадратами.
Стілець F-5 - це чудове рішення не тільки для дому, а також для кафе, барів, салонів чи офісів. Елегантний дизайн стільця стане справжньою прикрасою інтер'єру, а вибір кольорової гами в якій представлено стілець дозволить підібрати найкращу модель для Вашого простору.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fly |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Серый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 880 мм |
| Глубина | 605 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Рогожка |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Спинка | гнутая фанера |