


3 505 ₴
Фабрика Fly представляє одну з наелегантніших моделей стільця - м'який стілець F-6. Стілець має підвищену комфотність, що забезпечено за рахунок підтримуючої глибокої спинки, зручного м'якого сидіння та приємної зносостійкої тканини рогожка, якою ообитий стілець. Міцний металевий каркас та опори забезпечать стійкість та значне навантаження стільця.
Стілець F-6 - це чудове рішення не тільки для дому, а також для кафе, барів, салонів чи офісів, а дизайн стільця у вигляді невеликого трону стане стильним та комфортним атрибутом Вашого інтер'єру.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fly |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Серый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 830 мм |
| Глубина | 570 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Рогожка |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Спинка | гнутая фанера |