


3 991 ₴
М'яке крісло F-7 від українського виробника Fly - це стильне крісло сучасної конструкції з підвищеною комфортністю, що забезпечено за рахунок ортопедичного сидіння, широкої комфортної спинки з підлокітниками та приємної на дотик велюрової тканини, якою оббите крісло. Міцний металевий каркас та ніжки забезпечать стійкість та значне навантаження на крісло. Особливістю моделі F-7 є прострочення велюрової тканини оригінальним візерунком у вигляді калейдоскопічних фігур, що надає сидінню більшої "пухнастості" і так вабить присісти у м'які обійми крісла!
Крісло F-7 - це чудове рішення не тільки для дому, а також для кафе, барів, салонів чи офісів. Елегантний дизайн крісла стане справжньою прикрасою інтер'єру, а вибір кольорової гами в якій представлено крісло дозволить підібрати найкращу модель для Вашого інтер'єру.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fly |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Да |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 860 мм |
| Глубина | 620 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Велюр |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Спинка | гнутая фанера |