


2 900 ₴
М'який стілець F-8 від українського виробника Fly - це стильний стілець сучасної конструкції з підвищеною комфортністю. Ортопедична спинка з глибокими боковинами, широке комфортне сидіння та зносостійка тканина рогожка, якою оббитий стілець забезпечують комфортність даної моделі. Стілець оснащено металевим каркасом та ніжками, що витримують значне навантаження та довготривалість експлуатації.
Модель F-8 виконано у лаконічному стильному дизайні, тому він з легкістю впишеться у інтер'єр не лише дому, але й також кафе, барів, салонів чи офісів. Завдяки вибору кольору оббивки стільця F-8 він стане елегантним атрибутом, що надасть стильних акцентів Вашому простору.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fly |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Серый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 870 мм |
| Глубина | 560 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Рогожка |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Спинка | гнутая фанера |