


3 105 ₴
М'яке крісло F-10 від українського виробника Fly - це стильне крісло сучасної конструкції, що чудово підійде для кухні, вітальнічи дитячої кімнати. Крісло має підвищену комфортність, що забезпечено за рахунок ортопедичної спинки, широкого глибокого сидіння з підлокітниками та зносостійкої тканини рогожка, якою оббите крісло. Міцний металевий каркас та ніжки забезпечують стійкість та значне навантаження стільця.
Стілець F-10 - це чудове рішення не тільки для дому, а також для кафе, барів, салонів чи офісів. Особливістю крісла F-10 є комфортне глибоке м'яке сидіння та стильний дизайн спинки, прошитої ромбами, надаючи моделі елементів стилю бароко. Вибір кольору крісла дозволить зробити акценти у Вашому просторі.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fly |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Да |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Серый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 880 мм |
| Глубина | 580 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Рогожка |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Спинка | гнутая фанера |