


2 540 ₴
М'який стілець F-11 від українського виробника Fly - це стильний стілець сучасної конструкції, що чудово підійде для кухні, вітальні чи дитячої кімнати. Стілець має підвищену комфортність, що забезпечено за рахунок ортопедичної глибокої спинки, широкого сидіння та приємної на дотик тканини, якою оббитий стілець. Міцний металевий каркас та ніжки забезпечують стійкість та значне навантаження стільця.
Стілець F-11 - це чудове рішення не тільки для дому, а також для кафе, барів, салонів чи офісів. Особливістю стільця F-11 є глибока м'яка спинка, за рахунок якої можна провести тривалий час сидячи з комфортом. Також можна обрати один з варіантів оббивки стільця: велюр, що підкреслить розкіш стилю чи вельвет для підкреслення модних тенденцій.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fly |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Да |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Темно-серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 800 мм |
| Глубина | 590 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Вельвет |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Спинка | гнутая фанера |