


1 507 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ АГАТА GERBOR ГОРІХ ВЕРОНА
Вішак настінний WIE70 Агата - елемент модульної системи Агата від фабрики Gerbor-холдiнг для передпокою. Виготовляється із ламінованої ДСП. Обладнаний полицею для головних уборів та п'ятьма гачками.
Меблі Агата Gerbor – сучасна колекція від фабрики Gerbor-холдинг для передпокою. Вона представлена у двох кольорових рішеннях: горіх верона та ясен сніжний. Елементи колекції характеризуються прямими та чіткими лініями, правильними геометричними формами, що підкреслюються подовженими плоскими пластиковими ручками. Основним моментом колекції є оригінальна шафа-купе, яка поєднує в собі місце для зберігання одягу, тумбу для взуття та вішалку з полицею та гачками. Модульність меблів Агата Gerbor дозволяє створювати практичні набори як для великих передпокоїв, так і приміщень з невеликою площею.
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Настенная |
| Цвет | Орех |
| Цвет (оттенок) мебели | Горіх верона |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 159 мм |
| Глубина | 266 мм |
| Длина | 700 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Комплектация | |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Крючки | металл |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |