



1 519,98 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ АГАТА GERBOR ГОРІХ ВЕРОНА
Тумба для взуття KOM1D Агата Gerbor однодверна з нішею та відкидними дверима – елемент модульної системи Агата від фабрики Gerbor-холдiнг для передпокою. Виготовляється із ламінованої ДСП. Використовуються петлі SLIDE-ON HETTICH.
Меблі Агата Gerbor – сучасна колекція від фабрики Gerbor-холдинг для передпокою. Вона представлена у двох кольорових рішеннях: горіх верона та ясен сніжний. Елементи колекції характеризуються прямими та чіткими лініями, правильними геометричними формами, що підкреслюються подовженими плоскими пластиковими ручками. Основним моментом колекції є оригінальна шафа-купе, яка поєднує в собі місце для зберігання одягу, тумбу для взуття та вішак з полицею та гачками. Модульність меблів Агата Gerbor дозволяє створювати практичні набори як для великих передпокоїв, так і приміщень з невеликою площею.
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество полок (отделений) для обуви | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Цвет | Орех |
| Цвет (оттенок) мебели | Горіх верона |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 475 мм |
| Глубина | 335 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Комплектация | |
| Дверка | 1 шт |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Сиденье для обувания | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |