



2 618 ₴
Стілець барний Метал-Дизайн Зетт стане яскравим акцентом у будинку завдяки гармонійному поєднанню металевих елементів кольору чорний оксамит і сидіння з екошкіри. Він прекрасно доповнить домашню кухню. А ще нерідко цю модель купують для різних закладів — ресторанів, барів, нічних клубів. Для більшої зручності на моделі передбачена підставка для ніг.
Каркас і ніжки стільця можна замовити в кольорі білий оксамит, чорний оксамит, золото, металік та покритим прозорим лаком.
Матеріал виготовлення:
Колір металу: чорний оксамит
Колір обивки:
Оберіть колір оббивки:


Бежевий Білий


Коричневий Чорний

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Металл-дизайн |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Экокожа |
| Особенности | Подножка |
| Подножка | Да |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Лофт |
| Тип | Барный стул |
| Тип мебели | барный стул |
| Тип опор | Полозья |
| Тип основания | Полозья |
| Цвет | Разные цвета |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 770 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | металл |
| Основной обивочный материал | экокожа |
| Сиденье | экокожа, ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Металл |
| Назначение | Для баров |