




2 618 ₴
Стильний і практичний барний стілець Флай виконанний в популярному стилі лофт. Завдяки своєму дизайну модель універсальна у використанні і буде гарно виглядати біля барної стійки не тільки вдома, а й офісі, барі, закусочній або кафе.
Стілець складається з надійного металевого каркаса, виготовленого з труби 40 * 20 мм і м'якого сидіння з ДСП, обтягнутого якісною еко-шкірою. Конструкція стійка і надійна, завдяки чотирьом ніжкам каркасу, посиленим перекладинами, які перебуваючи на оптимальній висоті, дозволяють забезпечити зручність для сидячої людини. Ви можете бути впевнені в якості та довговічності вибраного виробу.
Виробник пропонує декілька варіантів кольорів як для опор стільця, так і для оббивки сидіння, тому у вас є можливість підібрати таку комбінацію, яка найбільш гармонійно підійде до інтер'єру кімнати.
Характеристики стільця:
Матеріал виготовлення:
Колір металу: чорний оксамит
Колір обивки:
Оберіть колір оббивки:


Бежевий Білий


Коричневий Чорний

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Металл-дизайн |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса | металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Экокожа |
| Особенности | Подножка |
| Подножка | Да |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Лофт |
| Тип | Барный стул |
| Тип мебели | барный стул |
| Тип опор | Ножки |
| Тип основания | Ножки |
| Цвет | Разные цвета |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 790 мм |
| Глубина | 458 мм |
| Диаметр | 330 мм |
| Ширина | 458 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | металл |
| Основной обивочный материал | экокожа |
| Сиденье | экокожа, ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Металл |
| Назначение | Для баров |