



4 313 ₴
Стелаж на 4 полиці (Серія Квадро) виробника Метал Дизайн представляє собою невисоку конструкцію незвичної форми. Його мінімалістичний дизайн виражається відсутністю будь якого декору та складається лише з 4 полиць та міцних стійок. Він може бути функціональним елементом у будь якій кімнаті будинку, від кухні до спальні, від дитячої кімнати до кабінету. Розміщення книг та фоторамок не єдине можливе використання стелажів. Кожен може там розмістити все, що "душа забажає".
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір металу: чорний оксамит
Колір ДСП:



Білий оксамит Чорний оксамит
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Металл-дизайн |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | этажерка |
| Тип этажерки | прямая |
| Цвет | Разные цвета |
| Габаритные размеры этажерки | |
| Высота этажерки | 1400 мм |
| Глубина этажерки | 400 мм |
| Ширина этажерки | 600 мм |
| Материал изготовления этажерки | |
| Корпус (каркас) этажерки | Металл |
| Полки этажерки | ДСП ламинированная |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 1400 |
| Глубина | 400 |
| Количество ярусов (полок) | 4 |
| Материал изготовления | Металл |
| Ширина | 600 |