

от 4 306 ₴
Тумба під телевізор "Ромбо" характеризується цікавим стилем і чудовою функціональністю! Тумба виготовлена в двох варіантах кольорів: чорному оксамиті і білому оксамиті.Можливе замовлення квітів для полиць ДСП. Завдяки вишуканим геометричними малюнками і суворим лініях тумба виконана в чудовому трендовому стилі лофт.
Тумба не займе багато місця і відмінно вміститися навіть в самому невеликому приміщенні.Незважаючи на компактні розміри вона дуже функціональна.Тумба складається з трьох широких полиць.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір металу: чорний оксамит
Колір ДСП:



Білий оксамит Чорний оксамит
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Металл-дизайн |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Функциональное назначение | Под аудио-видео аппаратуру, Под ЭЛТ телевизор, Под плазменный и ЖК телевизор, Под домашний кинотеатр |
| Размер ниши под ТВ | |
| Высота | 550 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 550 мм |
| Глубина тумбы | 400 мм |
| Ширина тумбы | 1200 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Ножки | металл |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Комплектация | |
| Полка | 3 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество ярусов (полок) | 3 |
| Материал изготовления | Металл |
| Цвет | Вествуд |
| Ширина | 1200 |