


от 4 920 ₴
Стіл робочий Дуо виробництва Метал-Дизайн у стилі Loft, виконаний у формі піраміди з прямокутною стільницею. Він виготовлений з металу - міцний і водночас тонкий та елегантний.
В цій серії є стелаж Дуо, який гармонійно виглядає у комплекті з столом. Серія Дуо підійде Вам на лоджію або балкон, за рахунок своїх невеликих габаритів, зможете організувати стильне робоче місце.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Розміри деталей із ДСП:
Колір металу: білий оксамит
Колір ДСП:



Білий оксамит Чорний оксамит
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Металл-дизайн |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Назначение | Для ноутбука |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Регулировка высоты | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол письменный |
| Тип стола | прямой |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Цвет | Разные цвета |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 1470 мм |
| Глубина | 480 мм |
| Длина | 740 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | металл |
| Столешница | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал изготовления | Металл |
| Ширина | 740 |