







от 3 409 ₴
Журнальний столик Кубо – унікальний у своєму роді предмет інтер'єру, який стане чудовим доповненням в офісі чи квартирі. Його можна використовувати як три окремі столики, а також і в поєднанні поступово висуваючи наступний стіл. Кожен наступний стіл трохи меншого розміру, так стільниця другого столу розміром 450х450 мм, а третього – 400х400 мм.
Каркас журнального столу виконаний із труби 20х20, а стільниця із ламінованої ДСП високої якості виробника Swisspаn із серії Natur. Конструкція стійка, надійна та довговічна, завдяки використанню якісних матеріалів та повному циклу виробництва на підприємстві.
Габаритні розміри:
Розміри деталей з ДСП (мм):
Колір металу: чорний оксамит
Колір ДСП:



Білий оксамит Чорний оксамит
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Металл-дизайн |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Лофт |
| Тип опор | Ножки |
| Форма столешницы | квадратная |
| Цвет | Разные цвета |
| Габаритные размеры столика | |
| Высота столика | 520 мм |
| Глубина столика | 500 мм |
| Длина столика | 500 мм |
| Комплектация столика | |
| Дополнительный столик | 2 шт |
| Материал изготовления столика | |
| Каркас, ножки | металл |
| Столешница | ДСП |
| Регулировки столика | |
| Регулировка высоты столика | Нет |
| Регулировка размера столешницы | Нет |
| Трансформация столика в обеденный стол | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 520 |
| Глубина | 500 |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Тип мебели | журнальный столик |
| Ширина | 500 |