

от 5 130 ₴
Стіл журнальний з металу і ДСП Лонг Зетт Метал-Дизайн Чорний оксамит/Аляска
Журнальний столик Зетт - стильний і сучасний предмет інтер'єру, стане чудовою прикрасою вашої вітальні. Приклад гармонійного поєднання металевої основи і ДСП натуральних відтінків. Дана модель привертає до себе увагу своєю незвичайною формою металевого каркаса.
Каркас журнального столу суцільнозварний з труби 50х25, а стільниця з ДСП високої якості виробника Swisspаn з серії Natur. Конструкція стійка, надійна і довговічна, завдяки використанню якісних матеріалів і повного циклу виробництва на підприємстві.
Габаритні розміри:
Розміри деталей з ДСП (мм):
Колір металу: чорний оксамит
Колір ДСП:



Білий оксамит Чорний оксамит
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Металл-дизайн |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Лофт |
| Тип опор | Ножки |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Цвет | Светло-серый |
| Цвет (оттенок) мебели | Аляска |
| Габаритные размеры столика | |
| Высота столика | 540 мм |
| Глубина столика | 600 мм |
| Длина столика | 1100 мм |
| Материал изготовления столика | |
| Каркас, ножки | металл |
| Столешница | ДСП |
| Регулировки столика | |
| Регулировка высоты столика | Нет |
| Регулировка размера столешницы | Нет |
| Трансформация столика в обеденный стол | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Материал изготовления | Металл |
| Тип мебели | журнальный столик |