



4 306 ₴
Журнальний столик Люксор міні - стильний і сучасний предмет інтер'єру, стане чудовою прикрасою вашої вітальні. Це новинка виробництва Метал-Дизайн у стилі Loft. Це сучасна модель журнального столу для вітальні з міцною металевою конструкцією, стільницею з ДСП з красивою текстурою під дерево. Немає більш красивого та практичного поєднання, ніж дует металу з деревом! Опори мають регулювання по висоті - пластикову ніжку з болтом, що актуально при нерівних поверхнях підлоги.
Габаритні розміри:
Стандартно комплектується стільницями із ДСП товщиною 32 мм.
Колір металу: чорний оксамит
Колір ДСП:



Білий оксамит Чорний оксамит
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Металл-дизайн |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Лофт |
| Тип опор | Ножки |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Цвет | Разные цвета |
| Габаритные размеры столика | |
| Высота столика | 450 мм |
| Глубина столика | 600 мм |
| Длина столика | 1100 мм |
| Материал изготовления столика | |
| Каркас, ножки | металл |
| Столешница | ДСП |
| Дополнительные характеристики столика | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Регулировки столика | |
| Регулировка высоты столика | Нет |
| Регулировка размера столешницы | Нет |
| Трансформация столика в обеденный стол | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество ярусов (полок) | 0 |
| Тип мебели | журнальный столик |