



6 505 ₴
Обідній стіл "Астон" буде добре поєднуватися з меблями в сучасному стилі Лофт.
Стіл обідній "Астон" стане чудовим доповненням обідньої зони на кухні, у вітальні або їдальні! Стіл представлений двома цікавими кольорами: чорним оксамитом і білим оксамитом.Стільниця може бути виконана в одному з чотирьох натуральних деревних відтінків.Стіл виконаний в цікавому стилі лофт, мінімалістичному оригінальному стилі, який зможе вписатися в будь-який сучасний інтер'єр.Цікаві ніжки підкреслюють його незвичайний шарм!
ДСП не має жодних позначок для кріплення опор, що робить його універсальним та дозволяє користувачеві самостійно вибрати на якій відстані від краю стільниці кріпити опору.
Розміри:
Труба 80х40 толщина ДСП 32 мм
Розміри деталей з ДСП (мм):
Колір металу: чорний оксамит
Колір ДСП:



Білий оксамит Чорний оксамит
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Металл-дизайн |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет | Разные цвета |
| Цвет каркаса | Черный |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 1600 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл |
| Столешница | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота столика | 750 |
| Глубина столика | 800 |
| Длина столика | 1600 |
| Размер | 750/1600/800 |
| Тип опор | Ножки |
| Форма столешницы | прямоугольная |