



5 100 ₴
Стіл обідній Віннер втілив у собі найкращі дизайнерські рішення у стилі лофт. Стильні металеві ніжки, у поєднанні з неповторною за стилем стільницею, зробить Ваш інтер'єр зразком затишку та надасть своєму господарю статусу неординарної творчої особистості. Також Ви зможете доповнити свій інтер'єр, аналогічними за стилістикою елементами меблів із серії Лофт (Loft) від фабрики Метал-Дизайн.
Розміри:
Труба 80х40 толщина ДСП 32 мм
Розміри деталей з ДСП (мм):
Колір металу: чорний оксамит
Колір ДСП:



Білий оксамит Чорний оксамит
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Металл-дизайн |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет | Разные цвета |
| Цвет каркаса | Черный |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 1200 мм |
| Ширина стола | 750 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл |
| Столешница | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота столика | 750 |
| Глубина столика | 750 |
| Длина столика | 1200 |
| Размер | 750/1200/750 |
| Тип опор | Ножки |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |