


7 282 ₴
Стіл обідній розбірний "Ікс" - це неординарний стіл, який чудово доповнить обідню зону кухні, їдальні або вітальні! Цікаві пересічні ніжки, а також цікаве поєднання матеріалів роблять цей стіл одним з представників креативного мінімалістського стилю інтер'єру, який впишеться в будь-який сучасний інтер'єр
У виробництві столу використовується кований метал ДСП високої якості виробника SWISSPAN колекція NATUR, що говорить про його міцності і довговічності.Конструкція столу представлена широкою стільницею, яка стоїть на чотирьох ніжках.
Розміри:
Розміри деталей з ДСП (мм):
Колір металу: чорний оксамит
Колір ДСП:



Білий оксамит Чорний оксамит
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Металл-дизайн |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Цвет | Бежевый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб античный |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 1600 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл |
| Столешница | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота столика | 750 |
| Глубина столика | 800 |
| Длина столика | 1600 |
| Размер | 750/1600/800 |
| Регулировка высоты столика | Нет |
| Регулировка размера столешницы | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Форма столешницы | прямоугольная |