





11 737 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ БРУС GERBOR
Шафа SZF3D2S Брус Gerbor тридверна з двома шухлядами – елемент модульної системи Брус від фабрики Gerbor-холдiнг. Виготовляється з ламінованої ДСП (корпус – 16 мм, 22 мм; фасад – 16 мм) в ефектному колірному поєднанні дуб сонома / німфеа альба. Задня стінка та дно шухляд виконані з ДВП 3 мм в кольорі дуб сонома. Шафа складається з платтяного відділення з полицею та штангою для вішалок та відділення зi чотирма полицями. Використовуються навісні петлі HETTICH та кулькові напрямні повного висування HAFELE.
Меблі Брус Gerbor – це колекція від фабрики Gerbor-холдiнг, виконана у поєднанні сучасного та скандинавського стилів. Виготовляється з ламінованої ДСП (корпус - 16 мм, 22 мм; фасад - 16 мм). Представлена в ефектному колірному рішенні дуб сонома / німфеа альба. Характеризується оригінальним дизайном, чіткими лініями, декоративними вертикальними рейками, гладкими фасадами без ручок та пластиковими ніжками Schwin. Використовуються навісні петлі HETTICH та кулькові напрямні повного висування HAFELE. Меблі Брус Gerbor мають достатню кількість модулів, щоб оформити затишну спальню.
Основні характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 2 шт |
| Количество створок (дверей) | 3 шт |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома + нимфея альба |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Нет |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Полки для белья | 5 |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2060 мм |
| Глубина шкафа | 570 мм |
| Ширина шкафа | 1460 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Декоративные элементы | ламинированная ДСП |
| Задняя стенка | ДВП |
| Корпус | ДСП, ламинированная ДСП |
| Ножки | ЛДСП, ДСП |
| Фасады | ДСП, ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |