



4 053 ₴
Обідній стіл Бінго Лайт від виробника Метал-Дизайн, виготовлений в популярному стилі Loft.
Сучасна модель столу для кухні, вітальні, з міцною металевою конструкцією, стільницею з ДСП із красивою текстурою під дерево.
Немає більш красивого і практичного поєднання, ніж дует металу з деревом або плитою під дерево!
Не обов'язково, купуючи меблі в стилі Loft, повинен бути й інтер'єр в такому ж стилі. Дуже часто дизайнери використовують незвичайні або відмінні за стилістикою предмети інтер'єру для того, щоб створити акцент на якійсь галузі або меблів в кімнаті.
Купуючи столик не варто забувати про те, що він повинен піднімати настрій і відповідати Вашим вимогам.
Розміри:
Труба 50х25 толщина ДСП 32 мм
Розміри деталей з ДСП (мм):
Колір металу: білий оксамит
Колір ДСП:



Білий оксамит Чорний оксамит
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Металл-дизайн |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Квадратный |
| Цвет | Разные цвета |
| Цвет каркаса | Белый |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 800 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл |
| Столешница | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота столика | 750 |
| Глубина столика | 800 |
| Длина столика | 800 |
| Размер | 750/800/800 |
| Регулировка высоты столика | Нет |
| Регулировка размера столешницы | Нет |
| Тип опор | Ножки |