



6 027 ₴
Стіл подвійний Тренд 1 від виробника Метал Дизайн — простий та зручний предмет меблів. Його зручність полягає в тому, що опори, на яких він стоїть знаходяться під стільницею, тому вони не заважають ногам та пересуванню стільців. Завдяки металевому корпусу та опорі, він дуже стійкий та міцний. За ним може комфортно розміститися 6 чоловік.
Неймовірна комбінація металу та ДСП із привабливою текстурою дерева відносить його до стилю Лофт. Фабрика Метал Дизайн має цілу лінійку таких столів, тому кожен може знайти щось собі "по душі". Тим більше, немає значення який інтер'єр у Вашому домі, такі столи виглядатимуть прекрасно в будь якому приміщенні. Нерідко їх купують в кафе та ресторани, в офіси, на дачі та додому.
Великою перевагою такого елементу є його універсальність, адже він може використовуватись не лише як обідній стіл, але й як письмовий.
Розміри:
Розміри деталей з ДСП (мм):
Розмір основи: 400x800 мм
Колір металу: білий оксамит
Колір ДСП:



Білий оксамит Чорний оксамит
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Металл-дизайн |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет | Разные цвета |
| Цвет каркаса | Белый |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 1150 мм |
| Ширина стола | 750 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл |
| Столешница | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота столика | 750 |
| Глубина столика | 750 |
| Длина столика | 1150 |
| Размер | 750/1150/750 |
| Регулировка высоты столика | Нет |
| Регулировка размера столешницы | Нет |
| Тип опор | Ножки |