



6 086 ₴
Зручний, практичний і стильний стіл Хенк виконаний в популярному стилі лофт з простою і надійною конструкцією. Завдяки своєму дизайну дана модель універсальна і однаково добре може використовуватися як обідній стіл в кухні або їдальні, а також і як письмовий стіл в офісі. Широка стільниця дозволяє з комфортом розташуватися за обідом всією сім'єю або ж розмістити ноутбук і робочі документи.
Стіл складається з двох однаковий металевих опор виконаних з труби розміром 60х60 і 80х40 мм, і стільниці з ламінованої ДСП товщиною 32 мм виробництва Swisspan з серії Natur. Опори регулюються по висоті за допомогою пластикової ніжки з болтом, що актуально при нерівних поверхнях підлогиі. Все це в сукупності забезпечує моделі стійкість, надійність, довговічність і збереження прекрасного зовнішнього вигляду протягом тривалого терміну використання.
Виробник пропонує декілька варіантів кольорів як для опор столу, так і для стільниці, тому у вас є можливість підібрати таку комбінацію, яка найбільш гармонійно підійде до інтер'єру кімнати.
Розміри:
Труба 60х60, 80х40 мм
Розміри деталей з ДСП (мм):
Колір металу: білий оксамит
Колір ДСП:



Білий оксамит Чорний оксамит
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Металл-дизайн |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет | Разные цвета |
| Цвет каркаса | Белый |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 1600 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл |
| Столешница | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота столика | 750 |
| Глубина столика | 800 |
| Длина столика | 1600 |
| Размер | 750/1600/800 |
| Регулировка высоты столика | Нет |
| Регулировка размера столешницы | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Форма столешницы | прямоугольная |