




7 626 ₴
Стіл Кредо це новинка нашої фабрики Метал-дизайн і виконаний він у стилі Лофт, він гармонійно виглядає в обстановці барів, кав'ярень, і застосовується в сучасних офісах.
У житлових приміщеннях застосовується як обідній не розкладний стіл на кухні, їдальні, а також як письмовий прямокутний стіл у робочій зоні будинку. Комплект столу складається з двох ідентичних опор та траверси.
Розміри:
Труба 60х20 мм
Розміри деталей з ДСП (мм):
Колір металу: чорний оксамит
Колір ДСП:



Білий оксамит Чорний оксамит
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Металл-дизайн |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет | Разные цвета |
| Цвет каркаса | Черный |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 1600 мм |
| Толщина столешницы | 32 мм |
| Ширина стола | 1000 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл |
| Столешница | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота столика | 750 |
| Глубина столика | 1000 |
| Длина столика | 1600 |
| Размер | 750/1600/1000 |
| Регулировка высоты столика | Нет |
| Регулировка размера столешницы | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Форма столешницы | прямоугольная |