








от 13 962 ₴
Ліжко двоярусне в дитячу кімнату з натуральної деревини буку Дует Естелла
Відео презентація ліжка Дует:
Дует ― претендує на звання найнадійнішого двох'ярусного ліжка, що виготовляється на Украіні. Зручні ящики на роликах, без підвісних та інших ненадійних систем висування, гарантують довгий термін експлуатації.
Стійкі ліжка виготовлені з букової деревини товщиною 40х40 мм. Можна довго перераховувати її достоїнства, але ми зупинимося на тих, які особливо важливі для дитячих предметів меблів, ― надійність, функціональність, екологічність, красивий дизайн.
Тільки до кінця місяця купуйте ліжко за спеціальними цінами і отримуйте доставку БЕЗКОШТОВНО!
![]() |
![]() |
| Відстань між ламелями та їх кількість | Ціна | |
|---|---|---|
| 7 см (14 или 16 шт) | В залежності від довжини спального місця | Базова комплектація |
| 4 см (18 или 20 шт) | + 120 грн/ на 1 спальне місце |
|
| 2,5 см (22 или 24 шт) | + 160 грн/ на 1 спальне місце |
|
Висувний ящик для білизни:
Пам'ятайте, що у вартість ліжка не входять висувні ящики для білизни (короб). Лицьова частина їх виготовлена з деревяного щита або масиву, а внутрішні стінки ― з ДСП. За бажанням замовника, увесь ящик може бути виготовлений з натурального дерева.

Також для немовлят можна замовити планку безпеки:

![]() |
- Салон-магазин Lux-mebli.net ― офіційний представник фабрики Естелла. - Найбільший склад готових ліжок. - Більше 300 ліжок в наявності. - Безкоштовна доставка по Україні. - Тільки в магазині Lux-mebli.net офіційна гарантія 24 месяца. |
ТЕХНИЧНІ ПАРАМЕТРИ:
|
Зовнішній розмір по довжині—+80мм Зовнішній розмір по ширині –+60мм Висота в спинки в голові-1500мм (80*190)
|
![]() |
КОЛЬОРОВА ГАММА:


Доплата за 107 колір для всіх моделей +25%
ПРОПОНУЄМО ДОПОВНИТИ ВАШУ СПАЛЬНЮ ОРТОПЕДИЧНИМ МАТРАЦОМ:

ТАКОЖ ПРОПОНУЄМО ДОПОВНИТИ ВАШУ СПАЛЬНЮ КОМОДОМ ТА ТУМБОЧКАМИ:
![]() КОМОДИ |
![]() ТУМБОЧКИ |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эстелла |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество спальных мест | 2 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Основание спального места | натуральное дерево |
| Пол | Унисекс |
| Размер спального места | 80х190 |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Ольха светлая, Орех темный, Орех светлый, Каштан, Венге, Красное дерево, Белый, Бук натуральный |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Выкатной стол | Нет |
| Защитный бортик | Да |
| Комод | 0 шт |
| Лестница-комод | Нет |
| Матрас | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Ниша для белья | 2 шт |
| Стандартная лестница | Да |
| Стеллаж для книг и игрушек | Нет |
| Стол | Нет |
| Ступеньки | Нет |
| Тумбочка | 0 шт |
| Шкаф для одежды | 0 шт |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 45 см |
| Высота спального места второго яруса | 132 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Глубина детской кровати | 89 см |
| Длина детской кровати | 198 см |
| Общая высота детской кровати | 150 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кровати | Детская |
| Высота | 1780 |
| Длина | +80мм до спального місця |
| Материал | Бук щит |
| Размер | 80x190 |
| Ширина | +60мм до спального місця |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 150 |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |