






14 100 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ARDEN (GARDEN) PERFECT HOME
Комод 1D4S/138 - елемент модульної системи Arden (Garden) польського виробника Perfect Home. Корпус та фасад комоду виконані з ламінованої ДСП із кромкою ABS. Меблі колекції Arden (Garden) мають систему відкривання push-to-open. Комод має 1 закрите відділення та 4 висувні шухляди для зберігання речей, з кульковими направляючими повного висування.
Колекція Arden (Garden) - це меблі в оригінальному, індустріальному стилі. Поєднання дуба з шліфованим темно-сірим металом, обрамленням по боках з натуральним масивом в чорному кольорі, додасть інтер'єру неповторної атмосфери в стилі лофт. До комплекту входить практичний комод, містка шафа з шухлядами та дзеркалом, а також зручне ліжко, доповнене цікавим підсвічуванням над приліжковими тумбочками.
Характеристики:
Матеріал виготовлення комоду:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 1 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Тип опор | Ножки |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Ножки | металл |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 137.8 см |
| Глубина комода | 39.6 см |
| Высота комода | 99.2 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Оснащение направляющих доводчиками | Да |
| Плавное закрывание дверок | Да |
| Основні | |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб санд гранж, Матера |