




16 100 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ARDEN (GARDEN) PERFECT HOME
Ліжко двоспальне Arden (Garden) з м'яким узголів'ям - елемент модульної системи Arden (Garden) польського виробника Perfect Home. Каркас ліжка виконаний з ламінованої ДСП, що надає довговічності та міцності меблям. Колірне рішення представленої моделі – Дуб санд гранж. Ліжко з м'яким узголів'ям буде гарним доповненням спальні. Комплектується основою під матрац з ламелями.
Матрац у комплект не входить, купується окремо.
Колекція Arden (Garden) - це меблі в оригінальному, індустріальному стилі. Поєднання дуба з шліфованим темно-сірим металом, обрамленням по боках з натуральним масивом в чорному кольорі, додасть інтер'єру неповторної атмосфери в стилі лофт. До комплекту входить практичний комод, містка шафа з шухлядами та дзеркалом, а також зручне ліжко, доповнене цікавим підсвічуванням над приліжковими тумбочками.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри спального місця:
Габаритні розміри ліжка:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 160х200 |
| Основание | Ламели |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб санд гранж |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 208.2 см |
| Ширина кровати | 164.4 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 102.5 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |