




10 400 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ARDEN (GARDEN) PERFECT HOME
Тумби приліжкові з LED – елементи модульної системи Arden (Garden) польського виробника Perfect Home. Тумби мають 1 висувну шухляду з кульковими направляючими повного висування та LED підсвічування. Корпус та фасад тумб виготовлені з ламінованої ДСП із кромкою ABS у кольоровому варіанті Дуб санд гранж та Матера. Меблі колекції Arden (Garden) мають систему відкривання push-to-open.
Колекція Arden (Garden) - це меблі в оригінальному, індустріальному стилі. Поєднання дуба з шліфованим темно-сірим металом, обрамленням по боках з натуральним масивом в чорному кольорі, додасть інтер'єру неповторної атмосфери в стилі лофт. До комплекту входить практичний комод, містка шафа з шухлядами та дзеркалом, а також зручне ліжко, доповнене цікавим підсвічуванням над приліжковими тумбочками.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри тумби:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 51.6 см |
| Глубина тумбы | 36.5 см |
| Высота тумбы | 100 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Основні | |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб санд гранж, Матера |