







30 160 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ARDEN (GARDEN) PERFECT HOME
Шафа Arden (Garden) 4D2S/220 - чотиридверна шафа із дзеркалом, елемент модульної системи Arden (Garden) польського виробника Perfect Home. Корпус та фасад шафи виготовлені з ламінованої ДСП із кромкою ABS. Меблі колекції Arden (Garden) мають систему відкривання push-to-open. Шафа чотиридверна з дзеркалом та двома висувними шухлядами з кульковими напрямними повного висування, всередині шафи відділення з полицями та два відділення з двома штангами.
Додатково можна придбати підсвічування для шафи.
Колекція Arden (Garden) - це меблі в оригінальному, індустріальному стилі. Поєднання дуба з шліфованим темно-сірим металом, обрамленням по боках з натуральним масивом в чорному кольорі, додасть інтер'єру неповторної атмосфери в стилі лофт. До комплекту входить практичний комод, містка шафа з шухлядами та дзеркалом, а також зручне ліжко, доповнене цікавим підсвічуванням над приліжковими тумбочками.
Характеристики шафи:
Матеріал виготовлення шафи:
Колір:
Габаритні розміри шафи:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 2 шт |
| Количество зеркал | 1 шт |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Нет |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Полки для белья | 4 |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2044 мм |
| Глубина шкафа | 562 мм |
| Ширина шкафа | 2200 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП, зеркало |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Оснащение направляющих доводчиками | Да |
| Плавное закрывание дверок | Да |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Основні | |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб санд гранж, Матера |