









69 940 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ARDEN (GARDEN) PERFECT HOME
Спальний гарнітур Arden (Garden) прикрасить будь-яку квартиру або приватну оселю, даруючи атмосферу спокою та комфорту своїм власникам.
Колекція Arden (Garden) - це меблі в оригінальному, індустріальному стилі. Поєднання дуба з шліфованим темно-сірим металом, обрамленням по боках з натуральним масивом в чорному кольорі, додасть інтер'єру неповторної атмосфери в стилі лофт. До комплекту входить практичний комод, містка шафа з шухлядами та дзеркалом, а також зручне ліжко, доповнене цікавим підсвічуванням над приліжковими тумбочками. Меблі колекції Arden (Garden) мають систему відкривання push-to-open та шухлядами з кульковими напрямними повного висування
До складу спальні входять наступні елементи (ШxГxВ):
Матеріал виготовлення:
Колір:
Матрац у комплект не входить, купується окремо.
Ліжко коплектується звичайним каркасом з ламелями.
Додатково можна придбати Підсвітку LED до шафи 4D2S/220.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Количество предметов | 5 |
| Состояние | Новое |
| Тип комплекта | модульный |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 99.2 см |
| Глубина комода | 39.6 см |
| Ширина комода | 137.8 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 102.5 см |
| Длина кровати | 208.2 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина кровати | 164.4 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Высота тумбы | 100 см |
| Глубина тумбы | 36.5 см |
| Ширина тумбы | 51.6 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 204.4 см |
| Глубина шкафа | 56.2 см |
| Ширина шкафа | 220 см |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Ножки | металл |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Комод | 1 шт |
| Кровать | двухспальная |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Шкаф для одежды (распашной) | 4-х дверный |
| Комплектация кровати | |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Матрас | Нет |
| Подъемный механизм | без підйомного механізму |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Основні | |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб санд гранж, Матера |