









21 379,03 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ СКІ GERBOR НІМФЕЯ АЛЬФА/ДУБ АППАЛАЧІ
Вітальня Скі Gerbor – комплект меблів у вітальню модульної системи Скі від фабрики Gerbor-холдiнг. Виготовляється з ламінованої ДСП завтовшки 16 ммі. Дно шухляди та задні стінки елементів виконані з ДВП 3 мм білого кольору.
Меблі Скі Gerbor – ефектна колекція від фабрики Gerbor-холдiнг для вітальні. Представлена у контрастній комбінації кольорів: німфея альба / дуб аппалачі. Характеризується ідеальним поєднанням скандинавської елегантності та практичності, оригінальним дизайном із закругленими кутами та точковими пластиковими ручками. Використовуються кулькові напрямні повного висування HAFELE та навісні петлі HETTICH. Місткі модулі меблів Скі Gerbor легко комбінуються, дозволяючи створити унікальний інтер'єр вітальні.
Складається з наступних модулів:
Основні характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри стінки:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Тип стенки (горки) | модульная |
| Тип фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Нимфея альба + Дуб Аппалачи |
| Состав стенки | |
| Антресоль | Нет |
| Витрина | 1 шт |
| Встроенный бар | Нет |
| Комод | 1 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Да |
| Секция под телевизор | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 1990 мм |
| Глубина стенки | 440 мм |
| Длина (ширина) стенки | 3070 мм |
| Размер ниши под ТВ | |
| Глубина | 440 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Декоративные элементы | ламинированная ДСП, стекло |
| Задняя стенка | ДВП |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | стекло матовое, ламинированная ДСП, стекло |