








19 235,71 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ШАНТАЛЬ GERBOR ДУБ САН-РЕМО СВІТЛИЙ
Вітальня Шанталь Gerbor – комплект меблів у вітальню модульної системи Шанталь від фабрики Gerbor-холдiнг. Виготовляється з ламінованої ДСП завтовшки 16 мм у спокійному деревному відтінку дуб сан-ремо світлий. Дно шухляд та задні стінки модулей виконані з ДВП 3 мм кольору дуб сонома. Усі торці оброблені якісною кромкою. Меблі характеризуються вдалим поєднанням простого сучасного дизайну та привабливого екостилю, декором у вигляді горизонтальних заглиблень на фасадах та тонкими світлими пластиковими ручками. Для дверей використовуються навісні петлі HETTICH, які у вітрині та стелажі можуть бути встановлені як зліва, так і справа. Шухляди оснащені кульковими напрямними повного висунення HAFELE. Двері вітрини оснащені вставкою з шліфованого загартованого скла. На задній стінці ніші тумби ТВ передбачений отвір для дротів.
Практичні модулі меблів Шанталь Gerbor легко комбінуються, дозволяючи облаштувати всі кімнати вашого дому в єдиному стилі.
Складається з наступних модулів:
Основні характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри стінки:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Тип стенки (горки) | модульная |
| Тип фасада | прямой |
| Состав стенки | |
| Антресоль | Нет |
| Витрина | 1 шт |
| Встроенный бар | Нет |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Да |
| Секция под телевизор | Да |
| Стеллаж | 1 шт |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 1990 мм |
| Глубина стенки | 350 мм |
| Длина (ширина) стенки | 2850 мм |
| Размер ниши под ТВ | |
| Глубина | 350 мм |
| Ширина | 1300 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Декоративные элементы | ламинированная ДСП, стекло |
| Задняя стенка | ДВП |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП, стекло |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сан-ремо світлий |