


2 260 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ ШАНТАЛЬ GERBOR
Дзеркало LUS80 Шанталь Gerbor настінне – елемент модульної системи Шанталь від фабрики Gerbor-холдiнг. Виготовляється з ламінованої ДСП завтовшки 16 мм та шліфованого дзеркального скла товщиною 3 мм. Усі торці оброблені якісною кромкою. Навішується на стіну як вертикально, так і горизонтально.
Меблі Шанталь Gerbor – стильна колекція від фабрики Gerbor-холдiнг для вітальні, спальні, домашнього кабінету, дитячої та передпокою. Представлена у спокійному деревному відтінку дуб сан-ремо світлий. Характеризується вдалим поєднанням простого сучасного дизайну та привабливого екостилю, декором у вигляді горизонтальних заглиблень на фасадах та тонкими світлими пластиковими ручками. Використовуються кулькові напрямні повного висування HAFELE та навісні петлі HETTICH. Практичні модулі меблів Шанталь Gerbor легко комбінуються, дозволяючи облаштувати всі кімнати вашого дому в єдиному стилі.
Габаритні розміри:
Матеріал виготовлення:
Колір: Дуб сан-ремо світлий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | ЛДСП |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Тип установки зеркала | настенная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1040 мм |
| Длина | 800 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сан-ремо світлий |