






9 678,47 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ ШАНТАЛЬ GERBOR
Передпокій Шанталь Gerbor – комплект меблів в коридор модульної системи Шанталь від фабрики Gerbor-холдiнг. Виготовляється з ламінованої ДСП завтовшки 16 мм у спокійному деревному відтінку дуб сан-ремо світлий. Задні стінки модулей виконані з ДВП 3 мм кольору дуб сонома. Усі торці оброблені якісною кромкою. Меблі характеризуються вдалим поєднанням простого сучасного дизайну та привабливого екостилю, декором у вигляді горизонтальних заглиблень на фасадах та тонкими світлими пластиковими ручками.
Ви можете придбати меблі як комплектом, так і окремими модулями.
До складу комплекту входять наступні елементи:
Матеріал виготовлення:
Колiр:
Габаритні розміри передпокою:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 3 |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | модульная |
| Цвет | Бежевый |
| Состав комплекта | |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Тумба для обуви | 2 шт |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 1910 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Длина | 1450 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП, ДСП |
| Ножки | ДСП, ЛДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ДСП, ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сан-ремо світлий |