





17 290,13 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ШАНТАЛЬ GERBOR ДУБ САН-РЕМО СВІТЛИЙ
Спальня Шанталь Gerbor – комплект меблів до спальні модульної системи Шанталь від фабрики Gerbor-холдинг. Виготовляється з ламінованої ДСП товщиною 16 мм у спокійному дерев'яному відтінку дуб сан-ремо світлий. Дно шухляд та задні стінки модулів виконані з ДВП 3 мм кольору дуб сонома. Всі торці виконані якісною кромкою.
Меблі характеризуються вдалим поєднанням простого сучасного дизайну та привабливого екостилю, декором у вигляді горизонтальних заглиблень на фасадах та тонкими світлими пластиковими ручками. Шухляди оснащені кульковими напрямними повного висунення HAFELE. Ліжко комплектується основою під матрац (160x200x28 см).
Меблі Шанталь Gerbor – стильна колекція від фабрики Gerbor-холдинг для вітальні, спальні, домашнього кабінету, дитячої та передпокою. Практичні модулі меблів Шанталь Gerbor легко поєднуються, дозволяючи облаштувати всі кімнати вашого будинку в єдиному стилі.
Складається з наступних модулів:
Ортопедичний матрац комплектацію ліжка не входить, купується окремо. Його розмір відповідає розміру спального місця ліжка.
Основні характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри спальні:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 3 |
| Состояние | Новое |
| Тип комплекта | модульный |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 85 см |
| Длина кровати | 205 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина кровати | 164 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Высота тумбы | 44 см |
| Глубина тумбы | 35 см |
| Ширина тумбы | 53 см |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Каркас кровати | ДСП, ламинированная ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП, ламинированная ДСП |
| Ножки | ЛДСП, ДСП |
| Фасады | ДСП, ламинированная ДСП |
| Комплектация кровати | |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Матрас | Нет |
| Ортопедическое основание (ламели) | Да |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Туалетный столик | Нет |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сан-ремо світлий |