




1 380 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ ЧОС GERBOR ДУБ ТАХО/ЧОРНИЙ
Вішак WIE55 Чос Gerbor настінний – елемент модульної системи Чос від фабрики Gerbor-холдiнг. Виготовляється із ламінованої ДСП. Обладнаний полицею для головних уборів та п'ятьма гачками для одягу.
Меблі Чос Gerbor – ефектна колекція від фабрики Gerbor-холдiнг для вітальні, спальні та передпокою. Представлена в кольорі: дуб тахо / чорний. Характеризується сучасним дизайном, простими формами, контрастними рамками фасадів, що переходять у ніжки, та стильними точковими пластиковими ручками, які підкреслюють геометричність елементів. Меблі Чос Gerbor дозволяють створити комфортний інтер'єр, не захаращуючи при цьому простір.
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Назначение | Для дома |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Настенная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1480 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Длина | 555 мм |
| Ширина | 555 мм |
| Комплектация | |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Полка для головных уборов | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП, ламинированная ДСП |
| Крючки | металл |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Нет |