


6 300 ₴
Передпокій Ветланда II Gerbor – практичний меблевий комплект у передпокій від фабрики Gerbor-холдинг. Виготовляється з ламінованої ДСП у колірному рішенні: сосна антична / білий альпійський. Характеризується компактними розмірами, стильним лаконічним дизайном, простими геометричними формами, пластиковими плоскими ручками PalMet і ніжками EteraPlast SCHWIN. Використовуються навісні петлі SLIDE-ON HETTICH та гачки AKCES-PLAST.
Меблі Ветланда II Gerbor допоможуть оформити легку, стильну та практичну обстановку навіть у невеликому коридорі
Передпокій Ветланда II Gerbor складається з модулів:
Купити меблі для передпокою Ветланда II Gerbor можна лише комплектом.
Матеріал виготовлення:
Фурнітура:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 4 |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | стандартная |
| Цвет (оттенок) мебели | Сосна антична/Білий альпійський |
| Состав комплекта | |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Тумба для обуви | 2 шт |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 1995 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Длина | 1400 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП, ДСП |
| Ножки | пластик |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ДСП, зеркало, ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |