









15 895 ₴
Вітальня Арс Міні Gerbor – практичний меблевий комплект від фабрики Gerbor-холдинг. Представлена у кольорі: антрацит/елегантний сірий/дуб тахо/дуб крафт золотий. Корпус виготовляється з ламінованої ДСП завтовшки 16 мм, фасад – МДФ 16 мм. Характеризується лаконічним дизайном, строгими прямими лініями та відсутністю ручок на фасадах. Двері відчиняються за допомогою системи PUSH to Open MAGNET виробництва німецької кампанії HETTICH.
Вітрина комплектується підсвічуванням скляної полиці.
Стінка Арс Міні Gerbor складається з наступних модулів:
Купити меблі для вітальні Арс Міні Gerbor можна лише в комплекті.
Матеріал виготовлення:
Колір (відтінок) меблів: Антрацит/Елегантний сірий/Дуб тахо/Дуб золотий крафт
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Покрытие | Без покрытия |
| Состояние | Новое |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая), модульная |
| Тип фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Антрацит / Елегантний сірий / Дуб тахо / Дуб крафт золотий |
| Состав стенки | |
| Антресоль | Нет |
| Витрина | 1 шт |
| Встроенный бар | Нет |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Да |
| Секция под телевизор | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 2000 мм |
| Глубина стенки | 460 мм |
| Длина (ширина) стенки | 2200 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Декоративные элементы | стекло |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ, стекло |