

5 163 ₴
Ліжко односпальне Соня 2 з ДСП (з шухлядами) в дитячу/спальню Світ Меблів Дуб сонома
Ліжко Соня 2 з кутовим узголів'ям — чудова економ-пропозиція від виробника дерев'яних ліжок. Зручний ергономічний дизайн, надійна конструкція вдало поєднані з невисокою ціною і незмінно високою якістю від виробника.
Крім того, ліжко дозволяє зберегти робочий простір, що дуже актуально для невеликого приміщення.
Ліжко Соня зручне і надійне, ідеально підійде як для дитячих закладів, так і для приватних квартир і будинків. Ліжко Соня повністю виготовлене з ДСП, що має високу ступінь стійкості до механічних пошкоджень. Для покриття виробів використовуються лаки і фарби, які задовольняють медичним та екологічним нормам і є сертифікованими.
Ліжко відмінно підійде як для хлопчика так і для дівчинки, і стане хорошим придбанням для вашої дитячої кімнати.
Характеристики ліжка:
Габаритні розміри:
Увага! Окремо до ліжка потрібно замовити ортопедичний матрас.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 80х190 |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
| Цвет | Бежевый |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 80х190 |
| Основание | ДСП |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 193 см |
| Ширина кровати | 84 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 65 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ДСП |
| Изголовье кровати | ДСП |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Основание спального места | ДСП |
| Матрас | Нет |
| Материал изготовления каркаса | ДСП |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления фасада | ДСП |
| Длина детской кровати | 193 |
| Глубина детской кровати | 84 |
| Общая высота детской кровати | 65 |
| Пол | Унисекс |
| Защитный бортик | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Вид кровати | односпальная |
| Производитель | Мир мебели |