
1 184 ₴
Туалетний стіл зі стільцем - якісні меблі від виробника Світ Меблів. Урізноманітнять дизайн будь-якої спальної кімнати, роблячи її більш затишною, вишуканою, надаючи їй додаткової зручності та комфорту.
Комплект можна використовувати для салонів краси, створення куточка краси у спальні чи дитячій кімнаті. Меблі гарної якості за доступною ціною.
Розміри столика:
Розміри стільця:
Розміщення: підлогове
Колір стільниці: Німфея Альба
Колір фасаду: Німфея Альба
Колір корпусу: Німфея Альба
Форма: пряма
Матеріали: ДСП
Наявність дзеркала: немає
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | туалетный столик |
| Тип установки консоли | напольная |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Высота столика с учетом столешницы | 77 см |
| Глубина столика | 50 см |
| Длина столика | 76 см |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Столешница | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Комплектация | |
| Пуфик | Да |