









10 857 ₴
Вітальня Сансет Gerbor – функціональний комплект у вітальню від фабрики Gerbor-холдинг. Виготовляється у двох кольорах: дуб сонома / німфеа альба та німфеа альба / табліла. Характеризується мінімалістичним дизайном, простими строгими формами та довгастими зручними ручками. Комплектується підсвіткою. Чудово впишеться в будь-яку вітальню, наповнивши її легкістю, свіжістю та затишком.
Меблі Сансет Gerbor – практичний меблевий комплект для вітальні від фабрики Gerbor-холдинг, виконані у стилі мінімалізм. Випускається у двох колірних рішеннях: дуб сонома / німфеа альба та німфеа альба / табліла. Вітрина комплектується пiдсвiткою. На додаток до комплекту можна придбати стильну містку тумбу з полицями. Меблі Сансет Gerbor чудово впишуться в будь-яку вітальню, наповнивши її легкістю, свіжістю та затишком.
До складу вітальні входять такі елементи:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри стінки:
Купити меблі для вітальні Сансет Gerbor можна лише комплектом. На додаток до комплекту можна придбати стильний містку тумбу з полицями.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Тип фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Німфеа альба / Табліла |
| Состав стенки | |
| Антресоль | Нет |
| Витрина | 1 шт |
| Встроенный бар | Нет |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Нет |
| Секция под телевизор | Да |
| Стеллаж | 1 шт |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 2000 мм |
| Глубина стенки | 400 мм |
| Длина (ширина) стенки | 2700 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Декоративные элементы | ламинированная ДСП |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП, стекло |